Voopoo DRAG E60 Pod

Yeni ürün

1,975.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Daha Fazla Bilgi

VooPoo tarafından üretilen heyecan verici E60 Vape Kiti ile tanışın. Bu kompakt ve şık vape, etkileyici bir 2550mAh dahili pil ile çalışır ve 60W'a kadar güç sağlayabilir. E60, hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere yetenekler sunabilir ve hem yeni hem de mevcut buharcılara uyacaktır.

Drag 360 renkler

2550mAh Pil
5W - 60W Güç Çıkışı
Akıllı Mod
Eko Modu
Kompakt tasarım
4.5ml Üstten Doldurma Bölmesi
Mesh Coiller

E60, kullanımı çok basit bir vape kitidir ve Akıllı mod ve Eco modu dahil olmak üzere çeşitli etkileyici işlevlere sahiptir. E60'ta Akıllı modun kullanılması, kullandığınız bobini otomatik olarak algılayacak ve değiştirme bölmesine takılı VooPoo PnP coilin direnci için doğru watt çıkışını seçecektir.

E60 vape kitindeki kartuşlar, en sevdiğiniz e-likitlerden 4.5 ml'ye kadar barındırabilir. Damlama ucunu çeyrek tur çevirerek erişilebilen, bölmeyi yeniden doldururken minimum karışıklık sağlayan bir üstten doldurma dolum sistemi kullanırlar. İçerisindeki bobinler, baskıya uygun bir stil kullanır ve gerektiğinde çıkarılması ve değiştirilmesi son derece basittir.

VooPoo'nun lezzet ve buhar üretimini artıracak bu inanılmaz vape kiti için çeşitli kısa doldurma e-sıvıları öneriyoruz. Dahil edilen ağ bobinler, büyük miktarda buhar üretecek ve çarpıcı bir lezzet sunacaktır. Vape suyunuzu seçmek söz konusu olduğunda, 70VG/30PG bir e-likit ideal olacaktır.

PAKET İÇERİĞİ

VooPoo Drag E60 2550mAh
VooPoo PnP Kartuş II
PnP TW30 0.3 Ohm Coil
PnP TW20 0.2 Ohm Coil
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü