Yeni

JUUL2 Pod Kit

067PMT1189

Yeni ürün

750.00 TL

- +

Marka: Juul

Etiketler: juul2, Juul 2 pod

 
Daha Fazla Bilgi

Muhteşem JUUL2 Başlangıç ​​Seti, JUUL'un yepyeni bir sürümüdür. Bu kit, harika JUUL cihazı ve iki harika JUUL kartuş içerdiğinden yeni başlayanlar veya geçiş yapmak isteyen herkes için mükemmeldir.

Her vaper JUUL'u duyardı, ünlü JUUL kapalı pod cihazlarıyla dünyayı fırtınaya aldılar, ancak herkesin bir süredir çok beklediği an geldi ve son derece gelişmiş ve yükseltilmiş JUUL 2 başlangıç ​​​​kiti sonunda burada!

JUUL2 starter kit, %25'e kadar daha fazla kapasiteye sahip orijinal JUUL'dan daha büyük ve daha uzun ömürlü bir pile sahiptir ve tüm gün boyunca tatmin edici bir vaping deneyimi için cihazınızın keyfini çıkarmanız için size daha fazla zaman tanır. Ayrıca orijinal JUUL 'dan %70 daha fazla e-sıvı içerir ve kapsüllerinizi değiştirmeden önce size daha fazla zaman tanır.

Bu kit kapalı bir bölme sistemi kullanır, yani kendi e-sıvınızla yeniden dolduramazsınız, bu, vape yapmanın, bölmeleri kolayca açmanın, kullanmanın, bittiğinde atmanın ve bir kez patlatmanın sorunsuz ve karışık bir yoludur. yenisi. Kullanımı son derece basittir ve sızıntıyı azaltmak için tasarlanmıştır.

Cihazınızın ne zaman şarj edilmesi gerektiğini anlamak için ışıklı göstergeyi kullanın ve şarj yuvasıyla cihazınızı kolayca şarj edin.

Ayrıca, daha fazla teknoloji istemeniz durumunda, JUUL2 'nizi Bluetooth üzerinden uygulamaya da bağlayabilirsiniz.

 

1. Bir kartuş takın

Blister ambalajından podu çıkarın. Bölmenin açık ucunu cihazın üst kısmına birleştirin.

2. Pil seviyesini kontrol edin

Pil seviyesini görüntülemek için cihazın yan tarafına dokunun. En iyi deneyim için, ilk kullanımdan önce cihazı tamamen şarj edin.

3. Cihazı şarj edin

Cihazın arkasındaki metal temas noktalarını Şarj Ünitesinin pimlerinin üzerine yerleştirin.

4. JUUL2 nasıl kullanılır?

Rahat bir çekiş bulana kadar ağızlıktan küçük nefesler alın.

 

Kutuda ne var?

1 x JUUL2 Cihazı

2 x JUULpod

1 x Şarj Yuvası

1 x Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Orijinal ürün

Ürün orijinal ve barkodlu. Çok hızlı teslim edildi. Ancak maalesef kartuş ömrü çok kısa. Doldurulabilir boş kartuş alıp likitle kendiniz doldurursanız daha az maliyetli olur. Ben öyle yapacağım. Kutu içinde gelen kartuşların 1 tanesi 18 ml ve sürekli kullanmamama rağmen 3 gün dayandı. Cihazın şarj ömrü gayet ideal.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

En Son Baktığınız Ürünler

Menü